Get Adobe Flash player

HAKKIMIZDA

 Firmamız ASİA Elektronik 2015 Yılında İstanbul Esenyurt’ta faaliyete başlamıştır. Öncelikle Çerkezköy, çorlu, Hadımköy ve Gebze deki sanayi kuruluşlarının endüstriyel deposu olmuş ve 2016’da Türkiye den etrafında endüstriyel malzeme ihtiyacı olan Azerbaycan’da Bakü İran’da Tebriz Meşed , Tahran ve İsfahan’a , Irak’ta Bağdat , Erbil , Süleymaniye , Afganistan’da Kabil’e İhracat yapmaya başlamıştır. ASİA Elektronik’in önceliği her zaman ‘’ Omron, Yaskawa , Sıck, Siemens, Schneider, Ebmpapst, Finder, Takex, Semikron, İna, Skf, Nsk, Phoenix , Rittal , Tork , Enda , Fenac ‘’ ve bir çok kaliteli ürünü tedarik etmek olmuştur. Her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayarak sektörde öncü bir kuruluş haline gelmiştir.VİZYONUMUZ:

 Tedarikci ve müşterilerimize karşı dürüstlük çercevesinde güvenilir ve ergonomik ilişkiler sürdürerek bir dünya markası olmak.

MİSYONUMUZ:

 Misyonumuz bütün hedef kitlelerimize kısa sürede olumlu şekilde dönmek bütün dünya'da toplumsal alanda kullanılan teknolojinin yayılmasını sağlamak insanların yaşam ortamlarını daha yaşanınabilir ortamlara çevirmek ve endüstriyel alanda bürün hedef kitlelerimizin az enerji ve az zaman tüketerek daha fazla verim almalarını sağlamak.İş ortaklarımızın yaşadıkları problemlere kısa sürede çözüm üretmek problem yaşanmayacak projeler üretmek projelerimizde yaşanabilecek problemlere karşı hızlı çözüm üretmek...